SPA-центр

Розслабляючий СПА. Що ще потрібно для повноцінного відпочинку?..

Закритий басейн з підігрівом — перетворить процес купання в справжнє свято. Завжди приємно розслабитися, насолоджуючись мальовничим видом гір і вічнозелені рослини, в достатку ростуть в Буковелі.

 

 

СПА-Центр на території одного з кращих готелів Буковеля з нетерпінням чекає своїх гостей.

Це територія якісного розслаблення і відновлення сил. Чудово облаштований за останнім словом Центр готовий надати широкий спектр послуг своїм клієнтам. Важливий, дуже уважний персонал, кваліфіковані косметологи і масажисти завжди до послуг гостей, які прийшли сюди за якісним відпочинком.

Відновлення та оздоровлення — все це СПА!

Готель з басейном в Карпатах — це Chalet du Mont. Отримати естетичну насолоду від будь-яких з наданих центром процедур і додатково оздоровитися, набратися сил, одним словом — побувати в раю можна тут.

СПА радий запропонувати своїм гостям не просто відпочинок, а:

  • якісне розслаблення;
  • повноцінне відновлення;
  • оздоровлення;
  • оновлення всього організму.

Якісний підбір процедур і проведення їх спеціально навченим персоналом — це найкраща гарантія того, що результат приємно порадує гостя і ще не раз за час відпочинку в «Chalet du Mont» він відвідає наш СПА.

Гості готелю приходять до нас відновити запас енергії і сил, які були витрачені в ході активного відпочинку. Залежно від власних побажань можна на свій розсуд сформувати комплекс найприємніших процедур.

* Забороняється вживання спиртних напоїв і їжі на території СПА зони.

Чани

800 грн./год маленький і 1200 грн./год великий

Душ

Басейн

Сауна

150 грн/год з особи

Масаж

За додаткову плату.

Професіональний масажист.

Тренажерний зал

Маєте індивідуальні побажання?