Ресторан

Мабуть найкращий ресторан у Буковелі

Якісний відпочинок повинен бути смачним! Готель «Chalet Du Mont» радий запропонувати своїм гостям послуги ресторану, який знаходиться на першому поверсі нашого комплексу. Неймовірно смачна, а головне корисна їжа приємно порадує справжніх цінителів здорової, вишуканої їжі.

 

 

Що пропонує ресторан?

Відпочинок в Буковелі в готелі «Chalet Du Mont» — це відпочинок з великої літери «В»! Кухня ресторану стає тією самою родзинкою, без якої комплексу не вдалося б заслужити такої популярності і визнання серед відпочиваючих.

На благо відвідувачів невпинно трудяться виключно професійні кухарі, які є дипломованими фахівцями і мають у своєму розпорядженні чималим досвідом. Для приготування неймовірно смачних, завжди апетитних страв використовуються виключно свіжі продукти харчування.

Ми пропонуємо:

  • меню, гідне уваги навіть самих вибагливих гурманів;
  • відмінний сервіс;
  • затишну атмосферу.

У ресторані є можливість не тільки смачно поїсти, але і розслабитися, відволіктися від суєти і насолодитися смаком кулінарних шедеврів, створених нашими кухарями. Ресторан при готелі «Chalet Du Mont» — це територія смачних страв, усміхненого, завжди привітного персоналу та гармонії.

Ласкаво просимо!